Sledovať film Lovec démonů online

Prehrajte si film Lovec démonů online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online horor, thriller Lovec démonů na !
  Trailer k filmu Lovec démonů   Sledovať Lovec démonů online
Žáner:
horor, thriller
Réžia:
Bill Paxton
Hrajú:
Bill Paxton (Otec Meiks), Matthew McConaughey (Fenton Meiks), Matthew O'Leary (Mladý Fenton), Powers Boothe (Agent Wesley Doyle), Matt O'Leary (mladý Fenton), Jeremy Sumpter (Mladý Adam)
Krajina:
USA, Německo, Itálie
Rok výroby:
2001
Popis:
Spořádaný otec rodiny odhalí své životní poslání a stává se lovcem démonů.

Agentovi FBI Doyleovi, vyšetrujúcemu záhadné sériové vraždy, sa prihlási mladý muž, podľa ktorého je vrahom jeho brat Adam Fenton. Rozpráva mu o udalostiach z roku 1979. Jeho otec, automechanik z východotexaského mestečka Thurman, raz v noci oznámil dvom malým synom, že si ho vybral Boh na boj s démonmi. A tak musí démonov, skrývajúcich sa v telách obyčajných ľudí, „ničiť“. Starší Fenton sa neskôr otcovi vzoprel, mladší Adam v jeho diele „pokračoval“, ale údajne práve spáchal samovraždu. Čoskoro vyjde najavo, že všetko je zložitejšie a ani sám detektív nemá čisté svedomie...
Hodnocenie:
73 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski