Sledovať film Lolita online

Prehrajte si film Lolita online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, pro dospělé, romantický Lolita na !
  Trailer k filmu Lolita   Sledovať Lolita online
Žáner:
drama, pro dospělé, romantický
Réžia:
Adrian Lyne
Hrajú:
Jeremy Irons (Humbert Humbert), Melanie Griffithová (Charlotte Hazeová), Frank Langella (Clare Quilty), Dominique Swainová (Dolores Hazeová (Lolita)), Suzanne Shepherdová (Slečna Prattová), Keith Reddin (Reverend Rigger)
Krajina:
USA, Francie
Rok výroby:
1997
Popis:
Láska s rovnátky má jméno Lolita... Jeremy Irons podal strhující výkon v roli stárnoucího profesora, zmítaného neovladatelnými milostnými city ke dvanáctileté dívce!

Európsky spisovateľ Humbert prijme miesto na malej americkej univerzite. Pri hľadaní podnájmu sa zoznámi s vdovou Charlottou Hazeovou, u ktorej sa ubytuje, pretože ho priťahuje jej štrnásťročná dcéra Dolores, prezývaná Lolita. O niečo neskôr sa s Charlottou ožení, ale len preto, aby bol dievčaťu ustavične nablízku. Keď manželka tragicky zahynie, vyberie sa Humbert s Lolitou, ktorá zďaleka nie je taká nevinná, ako vyzerá, na cestu po amerických cestách a hoteloch. Stanú sa z nich milenci, muž však pochopí, že si Lolitu dlho neudrží. Dievča zmizne v sprievode neznámeho muža Quiltyho. Humbert po nej zúfalo a márne pátra, aby sa pomstil...
Hodnocenie:
71 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski