Sledovať film Leto s kovbojom online

Prehrajte si film Leto s kovbojom online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Leto s kovbojom na !
  Trailer k filmu Leto s kovbojom   Sledovať Leto s kovbojom online
Žáner:
komedie
Réžia:
Ivo Novák
Hrajú:
Jan Skopeček (otec), Robert Vrchota (řezník), Josef Hlinomaz (major), Igor Nachtigall (Míša), Josef Somr (Dr. Studnicka)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1976
Popis:
Emancipovaná psychologička nachádza muža svojho srdca v pastierovi kráv. A čo na to jej intelektuálne okolie?

Hlavnými postavami romantickej prázdninovej komédie je mladá psychologička Doubravka a dedinský mladík Honza Macháček. On je traktorista, ktorý pri neobvyklej stávke prišiel dočasne o vodičský preukaz, takže teraz pasie družstevné stádo kráv. Ona je na chate so svojím snúbencom Bobom, ktorý nie príliš úspešne študuje medicínu a práve sa pripravuje na opravné skúšky. Honzova bezprostrednosť, optimizmus a prístup k životu i práci ostro kontrastuje so sebeckým, slabošským a nevyrovnaným Bobom. Doubravka si stále viac uvedomuje, že jej cit k Bobovi zmizol a naozaj má vlastne rada Honzu. Uvedomí si, že tentokrát je to ten pravý muž v jej živote. Otázkou zostáva, ako o tom presvedčiť nič netušiacho kovboja, ale i svoju konzervatívnu rodinu.
Hodnocenie:
75 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski