Sledovať film Ledově ostří online

Prehrajte si film Ledově ostří online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ledově ostří
  Trailer k filmu Ledově ostří   Sledovať Ledově ostří online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Josh Gordon, Will Speck
Hrajú:
Will Ferrell (Chazz), Jon Heder (Jimmy), Will Arnett (Stranz), Amy Poehlerová, Jenna Fischerová (Katie), William Fichtner (Darren)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Není důležité zúčastnit se, ale zvítězit!

Jimmy MacElroy je precízny krasokorčuliar, ktorý svojou ladnosťou predší nejednu ženu, jeho najväčší súper Chazz Michael Michaels si zase získava divácku priazeň provokatívnou nespútanou sexuálnou show. Vzájomná nevraživosť týchto dvoch celkom odlišných športovcov vyvrcholí otvoreným pästným súbojom pri predávaní olympijských medailí. Okamžite nasleduje trest v podobe doživotného zákazu. Zdá sa však, že existuje jedna skulinka v pravidlách - MacElroy a Michaels ako prvý mužský krasokorčuliarsky pár...
Hodnocenie:
63 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski