Sledovať film Lásky jedné plavovlásky online

Prehrajte si film Lásky jedné plavovlásky online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie, romantický Lásky jedné plavovlásky na !
  Trailer k filmu Lásky jedné plavovlásky   Sledovať Lásky jedné plavovlásky online
Žáner:
drama, komedie, romantický
Réžia:
Miloš Forman
Hrajú:
Hana Brejchová (Andula), Vladimír Pucholt (Milda), Vladimír Menšík (Vacovský), Ivan Kheil (vrchní plavčík Maňas), Jiří Hrubý (Burda), Milada Ježková (Milda's matka)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1965
Popis:
Rodinná dráma podľa skutočných udalostí.

Pat Bennetová nevybočovala z radu tých žien, ktoré od mladosti snívali o romantickom vzťahu plnom lásky, z ktorého časom vznikne pevná a šťastná rodina. A zdá sa, že mala to šťastie a jej sen sa splnil. Lenže iba do momentu, keď prišla na to, že jej milovaný manžel ju podviedol. Všetko urobil tak, aby si Pat myslela, že je mŕtvy. V skutočnosti však všetko urobil iba preto, aby ju mohol opustiť a nechať spolu s troma dcérami napospas osudu. Pat sa však nedá iba tak odbiť a rozhodne sa manžela vypátrať. Ten v tom čase už žije kdesi celkom inde, pod úplne iným menom a po boku už v poradí svojej tretej ženy. Pat však bude požadovať späť to, čo jej právom patrí...
Hodnocenie:
77 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski