Sledovať film Láska stojí za všetko online

Prehrajte si film Láska stojí za všetko online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, romantický Láska stojí za všetko na !
  Trailer k filmu Láska stojí za všetko   Sledovať Láska stojí za všetko online
Žáner:
drama, romantický
Réžia:
Stella Meghie
Hrajú:
Amandla Stenberg (Maddy Whittier), Nick Robinson (Olly Bright), Anika Noni Roseová (Dr. Whittier), Ana de la Regueraová (Carla), Taylor Hickson (Kara Bright), Danube R. Hermosillo (Rosa)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Risknout všechno... pro lásku.

Madeline má sedemnásť a veľa číta. Nič iné totiž robiť nemôže. Jej imunita nedokáže bojovať s vonkajším svetom, a preto je stále zavretá doma vo svojej sterilnej izbe. Spoločnosť jej robia iba matka a ošetrovateľka. Všetko sa zmení v okamihu, keď pred domom v susedstve zaparkuje nákladné auto a vystúpi z neho Olly v čiernom tričku. Keďže sa nemôže so záhadným novým susedom stretnúť, začnú si vymieňať emaily. Madeline si čoskoro uvedomí, že jej život nie je skutočný a naberie odvahu všetko risknúť
Hodnocenie:
63 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski