Sledovať film Láska je láska online

Prehrajte si film Láska je láska online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, romantický Láska je láska na !
  Trailer k filmu Láska je láska   Sledovať Láska je láska online
Žáner:
komedie, romantický
Réžia:
Milan Cieslar
Hrajú:
Petr Nárožný (Vlastimil Kalát), Eliška Balzerová (Libuška Nová), Simona Stašová (Zdena Fuksová), Ondřej Vetchý (Karel Fuks), Aneta Krejčíková (Maruška Kalátová), Maciej Cymorek (Marek)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2012
Popis:
Komedie, která Vás zahřeje.

Osemnásťročná Maruška žije so svojím dedom, túži stretnúť princa na bielom koni a prežiť romantickú lásku, akú zatiaľ pozná len z filmov. Svojho vysnívaného princa stretne - prežije s ním krásne prázdniny, prvé milostné dobrodružstvo, ale aj prvé sklamanie. To, že pravá láska nikdy neodkvitne, zisťuje aj Maruškin dedo, ktorý po rokoch stretne svoju dávnu lásku Libušku. Sú ako dvaja zamilovaní blázni - je to láska s vôňou marihuany. Vtipná svojrázna dôchodkyňa Libuška totiž na staré kolená prepadla tejto liečivej byline. Honza je Maruškin sused, ktorého matka pristihne, ako sa v aute bozkáva s mužom. Úspešná manažérka sa však nehodlá zmieriť sa synovou orientáciou a rozhodne sa ho prerobiť na "normálneho chalana". Nečakaným prepletením osudov všetkých hrdinov vznikne množstvo humorných, absurdných i dojemných situácií okorenených jemnou iróniou. Presne tak, ako som na sebe v živote stáva....
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski