Sledovať film Ladíme 2 online

Prehrajte si film Ladíme 2 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online hudba & umění, komedie Ladíme 2 na !
  Trailer k filmu Ladíme 2   Sledovať Ladíme 2 online
Žáner:
hudba & umění, komedie
Réžia:
Elizabeth Banksová
Hrajú:
Anna Kendricková (Beca), Rebel Wilson (Fat Amy), Hailee Steinfeld (Emily), Brittany Snowová (Chloe), Skylar Astin (Jesse), Adam DeVine (Bumper Allen)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Natrieme vám to priam svetovo.

Majú skvelé hlasy, dokonalé telá, až na výnimky, a sú kráľovnami v spievaní a capella, takže vo svojich vystúpeniach nepoužívajú hudobné nástroje. Celá Amerika im leží pri nohách a dokonca ich pozvú, aby zaspievali prezidentovi Obamovi k narodeninám. Lenže stačí drobná technická komplikácia, v ktorej figuruje speváčka s príznačnou prezývkou Tučná Amy, bezmocne visiaca na lanách pred Barrackovými očami čiastočne tak, ako ju Boh stvoril. Z Barden Bellas, doterajších miláčikov zemi, sa stáva terč. Pretože vždy môže byť ešte horšie, začne neformálna šéfka skupiny Becka pozerať po serióznej kariére hudobnej producentky, s ktorou nejde toto spievanie skĺbiť. Rozpadávajúcu sa kapelu navyše vylúčia z poctivo vybojovanej účasti vo finále prestížneho šampionátu, kde ich nahradia Nemci, ktorých zoskupenie sa volá Das Sound Machine. Lenže vo chvíli, kedy by si na ďalšiu existenciu Barden Bellas nikto nevsadil ani cent, vyvrátia speváčky všetky pochybnosti. Začnú totiž do roztrhania tiel a hlasiviek pracovať na tom, aby si splnili náhradný ciel- účasť na majstrovstvách sveta v spievaní a capella, ktorá sa koná v dánskej Kodani. Predtým si však budú musieť trochu upratať pred vlastným prahom, predovšetkým karieristka Becka, a začať opäť ťahať za jednu notovú osnovu.
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski