Sledovať film Kým prišla búrka online

Prehrajte si film Kým prišla búrka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, romantický, thriller Kým prišla búrka na !
  Trailer k filmu Kým prišla búrka   Sledovať Kým prišla búrka online
Žáner:
akční, dobrodružný, drama, romantický, thriller
Réžia:
Baltasar Kormákur
Hrajú:
Shailene Woodleyová (Tami Oldham), Sam Claflin (Richard Sharp), Jeffrey Thomas (Peter), Grace Palmer (Deb), Elizabeth Hawthorneová (Christine), Tami Ashcraft (ona sama)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Čerstvo zamilovaná dvojica sa pri prvých románikoch na lodi ocitá zoči voči jednému z najnebezpečnejších hurikánov všetkých čias.

Tami Oldham a Richard Sharp sú dobrodružné povahy. Vďaka náhode sa stretli, zamilovali sa a teraz si užívajú jeden druhého. Obaja milujú plavbu po mori a preto sa vo dvojici vydajú na dlhú cestu krížom cez oceán. Netušia, že sa blíži jeden z najsilnejších hurikánov v histórii ľudstva. Keď sa búrka upokojí, Tami sa preberie a zistí, že Richard je ťažko zranený a ich loď v troskách. V beznádejne zúfalej situácii musí Tami pozbierať všetky svoje sily, aby zachránila seba a jediného muža, ktorého kedy milovala.
Hodnocenie:
66 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski