Sledovať film Kuriér online

Prehrajte si film Kuriér HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, krimi, thriller, akční Kuriér na JOJ!
  Trailer k filmu Kuriér   Sledovať Kuriér online
Žáner:
akďż˝nďż˝, krimi, thriller, akční
Réžia:
Corey Yuen
Hrajú:
Jason Statham (Frank Martin), Shu Qiová (Lai Kwaiová), Matt Schulze, Ric Young (Pan Kwai), François Berléand, Eric Young (pan Kwai)
Krajina:
Francie, USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Pravidla jsou od toho, aby se porušovala.

Profesionálny kuriér je povolanie ako každé iné. Niekto chce niekam niečo prepraviť, ale pretože se mu zdajú poštové služby nespoľahlivé, radšej zverí takúto úlohu profesionálovi, ktorý akúkoľvek zásielku preberie s kamennou tvárou a rovnako bez zaváhania a s tým istým výrazom ju predá adresátovi. Samozrejme, za dohodnutú odmenu. Presne toto je práca Franka Martina, ktorý sa už roky drží jedného pravidla. Nikdy žiadnu zásielku neotvára. Lenže jedného dňa toto pravidlo poruší, čím sa pravdepodobne podpísal pod svoje súčasné problémy. Zásielkou totiž bola mŕtvola mladej ženy a Frank má teraz v pätách skupinu profesionálnych zabijakov...
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski