Sledovať film Kung Fu Panda 2 online

Prehrajte si film Kung Fu Panda 2 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Kung Fu Panda 2
  Trailer k filmu Kung Fu Panda 2   Sledovať Kung Fu Panda 2 online
Žáner:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Réžia:
Jennifer Yuh
Hrajú:
Jack Black (Po (hlas)), Angelina Jolieová (tygřice (hlas)), Dustin Hoffman (Shifu (hlas)), Gary Oldman (Lord Shen (hlas)), Jackie Chan (opice (hlas)), Seth Rogen (Mantis (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Dvojnásobne pandastické.

Najlenivejší tvor pod slnkom, chlpatý pandí chlapík Po, prekonal sám seba, naučil sa kung fu a zachránil rodné údolie pred zlosynom Taj Langom. Tu by mohol jeho osud skončiť, keby sa z filmu Kung Fu Panda nestal celosvetový fenomén. Klenot, ktorý sa zaradil vedľa toho najlepšieho, čo štúdio DreamWorks vyprodukovalo, teda zlobra Shreka a zvieratiek z Madagascaru, si jednoducho vynútil pokračovanie. Na druhej strane - v Poovom živote je stále čo odhaľovať. Napríklad - premýšľali ste niekedy nad tým, ako je možné, že je jeho otcom gunár? Po by si možno tiež začal klásť takéto otázky, keby mal na to čas. Sotva sa usadil prach po jeho súboji s tigrom Taj Langom, objavil sa na obzore ďalší zloduch. Nenechajte sa zmiasť tým, že Lord Shen sa skrýva v koži bieleho páva. Jeho ambíciou je ovládnuť celú Čínu a zlikvidovať pritom aj bojové umenie kung fu. K tomu mu má pomôcť armáda krvilačných vlčích pomocníkov a mocná tajná zbraň.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski