Sledovať film Který je ten pravý? online

Prehrajte si film Který je ten pravý? online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Který je ten pravý?
  Trailer k filmu Který je ten pravý?   Sledovať Který je ten pravý? online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
Hallie Meyers-Shyerová
Hrajú:
Nat Wolff (Teddy), Reese Witherspoonová (Alice Kinneyová), Lake Bellová (Zoey), Michael Sheen (Austen), Pico Jogalla (Harry), Candice Bergenová (Lillian Stewartová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Nikdy nie je neskoro na nový začiatok.

Alice má štyridsať, dve malé deti, rozišla sa s manželom a vracia sa späť do mesta, kde sa narodila a vyrástla. Doma si chce utriediť myšlienky a začať odznova. Veď, ako sa hovorí, život začína až po štyridsiatke! Nemôže existovať lepší štart ako narodeninová party s kamarátkami! "Na svoje narodeniny to vždy preženiem, odtrhnem sa z reťaze. . a potom späť do normálu," teší sa Alice. S návratom do bežného života to ale nebude také jednoduché, pretože jej život naberie nečakaný smer. Na oslave stretáva troch mladých mužov, s jedným z nich strávi noc a následne všetkým ponúkne, že u nej môžu chvíľu zostať a bývať v spoločnej domácnosti. Zrazu má v dome rušno, väčšiu
Hodnocenie:
58 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski