Sledovať film Krstný otec online

Prehrajte si film Krstný otec online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi Krstný otec na !
  Trailer k filmu Krstný otec   Sledovať Krstný otec online
Žáner:
drama, krimi
Réžia:
Francis Ford Coppola
Hrajú:
Marlon Brando (Don Vito Corleone), Al Pacino (Michael Corleone), James Caan (Sonny Corleone), Richard S. Castellano (Peter Clemenza), Robert Duvall (Tom Hagen), Sterling Hayden (Kapitán McCluskey)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1972
Popis:
Na svadbe dcéry mafiánskeho bossa Vita Corleoneho nechýba ani známy spevák Johnny Fontane, ale aj zástupy iných „vďačných“ členov „rodiny“. Mocný Don Vito dokáže zariadiť takmer všetko, ale čoskoro dochádza k rozporom s iným gangom, s ktorým odmietol Corleone spolupracovať pri predaji drog v New Yorku. Dokonca na neho spáchajú atentát a celá rodina je v ohrození. Pôvodne pevná a neotrasiteľná pozícia corleonovského klanu je v troskách a Vito Corleone len ťažko získava späť autoritu medzi ostatnými mafiánskymi klanmi v New Yorku...
Hodnocenie:
92 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski