Sledovať film Krstný otec III online

Prehrajte si film Krstný otec III online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi, thriller Krstný otec III na !
  Trailer k filmu Krstný otec III   Sledovať Krstný otec III online
Žáner:
drama, krimi, thriller
Réžia:
Francis Ford Coppola
Hrajú:
Al Pacino (Don Michael Corleone), Diane Keatonová (Kay Adamsová), Talia Shireová (Connie Corleone-Rizziová), Andy Garcia (Don Vincent 'Vinnie' Mancini-Corleone), Eli Wallach (Don Altobello), Joe Mantegna (Joey Zasa)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Michael Corleone, ktorý už pomaly starne, s pomocou synovca Vincenta Manciniho úspešne legalizuje svoj mafiánsky rodinný podnik a snaží sa vymaniť z područia krutých pravidiel zločinného života. Žiaľ, napriek snahám stať sa bezúhonným občanom a podnikateľom, nepodarí sa mu vykročiť zo začarovaného kruhu zločinu. Je to dôsledok nielen vlastného chatrného zdravia, ale predovšetkým nedôverou k zradným mafiánskym partnerom, akými sú Joey Zasa a Don Altobello.
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski