Sledovať film Krotitelia duchov online

Prehrajte si film Krotitelia duchov online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online fantasy, komedie, sci-fi Krotitelia duchov na !
  Trailer k filmu Krotitelia duchov   Sledovať Krotitelia duchov online
Žáner:
fantasy, komedie, sci-fi
Réžia:
Ivan Reitman
Hrajú:
Bill Murray (Dr. Peter Venkman), Dan Aykroyd (Dr. Raymond Stantz), Sigourney Weaverová (Dana Barrettová), Harold Ramis (Dr. Egon Spengler), Rick Moranis (Louis Tully), Annie Pottsová (Janine Melnitzová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1984
Popis:
Sú tu, aby ochránili ľudstvo pred tajomným zlom, ktoré prichádza v prestrojení.

Bláznivá komédia režiséra Ivana Reitmana a vskutku vydarená paródia na fantastické filmy o trojici mierne šibnutých vedcov, ktorí začnú úspešne podnikať v netradičnom obore - vyháňaní newyorkských duchov a strašidiel, zaznamenala veľký divácky ohlas a neobvyklý komerčný úspech. Film, ktorý stál 20 miliónov dolárov zarobil takmer dvadsaťnásobok. A tak nečudo, že napriek odporu hlavného predstaviteľa a spoluscenáristu filmu uzrelo v roku 1989 svetlo sveta jeho pokračovanie, Krotitelia duchov II., ktoré taktiež uvidíte vo vysielaní TV Markíza. Hlavnými hrdinami príbehu sú vedci Peter Venkman, Raymond Stantz a Egon Spengler, ktorí sa ako absolventi Kolumbijském univerzity zaoberajú paranormálnymi javmi. Ich výskum je ale považovaný za zbytečný, a tak si radšej založia v bývalej požiarnej stanici súkromnú kanceláriu Krotitelia duchov. V New Yorku sa začnú diať čudné veci. Priehľadná zelená príšera sa zabývala v mestskej knižnici, čelistku Danu poriadne vystrašia nadprirodzené úkazy v jej chladničke a duch striekajúci ohavný sliz si beztrestne vyvádza v jednom z hotelov. Čoskoro vysvitne, že tieto prípady majú tajomnú súvislosť
Hodnocenie:
78 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski