Sledovať film Krev zmizelého online

Prehrajte si film Krev zmizelého online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 954 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Krev zmizelého na !
  Trailer k filmu Krev zmizelého   Sledovať Krev zmizelého online
Žáner:
drama
Réžia:
Milan Cieslar
Hrajú:
Václav Jiráček (Arno), Radoslav Brzobohatý (Otec Arna), Anna Cónová (Matka Arna), Vilma Cibulková (Helga), Ester Geislerová (Dorli), Jiří Lábus (Pepek)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
Výpravná historická sága s Vilmou Cibulkovou a Ester Geislerovou v hlavních rolích.

Výpravná historická podívaná, která se podobně jako Želary odehrává během 2. světové války, vypráví dramatický příběh matky a posléze její dcery. Krev zmizelého začíná po vypuknutí 2. světové války milostným příběhem baltského šlechtice Arna von Lieven a Češky Helgy. Arno utíká před sovětskou hrozbou do finské války. V jednom z bojů je raněn a převezen do německého lazaretu, kde mu Helga zachrání život. Prožívají vášnivou lásku, ale Arno je povolán zpět do válečné hrůzy ... Z krátkého vztahu se Helze narodí dcera Dorli. Právě dítě se pro Helgu stává jediným smyslem života. Musí svou dceru ochránit a pokusit se přežít navzdory všem útrapám složité doby...
Hodnocenie:
65 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski