Sledovať film Kráľovstvo nebeské online

Prehrajte si film Kráľovstvo nebeské online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, historickďż˝, romantickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, dobrodružný, historický, romantický, válečný Kráľovstvo nebeské na !
  Trailer k filmu Kráľovstvo nebeské   Sledovať Kráľovstvo nebeské online
Žáner:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, historickďż˝, romantickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, dobrodružný, historický, romantický, válečný
Réžia:
Ridley Scott
Hrajú:
Martin Hancock (hrobník), Michael Sheen (kněz), Nathalie Coxová (Balianova žena), Eriq Ebouaney (Firuz), Jouko Ahola (Odo), David Thewlis (milosrdný bratr)
Krajina:
USA, Velká Británie, Španělsko, Německo, Maroko
Rok výroby:
2005
Popis:
Hrdina hodný nasledovania. Kráľovstvo hodné ochrany.

Kováč Balian ovdovie, keď sa jeho manželka po smrti ich dieťaťa zabije. Zlomeného mladíka navštívi križiacky veterán Godfrey a prizná sa, že je jeho otec. Pokúša sa so synom zblížiť a ponúkne mu spoluúčasť na križiackej výprave. Balian najprv odmieta, ale napokon sa k otcovi a jeho mužom pridá na ceste do Svätej zeme. Godfreya pri obrane syna zrania a ešte pred príchodom do Jeruzalema zraneniam podľahne. Pred smrťou stihne dať synovi morálne rady a pasuje ho za rytiera. Osirelý Balian prichádza do Svätej zeme, ujíma sa svojho majetku a pôdy po otcovi a spozná krásnu Sibyllu. V Jeruzaleme pod panovaním čestného kráľa Balduina je obdobie krehkého mieru medzi kresťanmi a moslimskými saracénmi. Ten podkopáva chamtivý Reynald spolu s bojovným Guyom de Lusignanom. Po smrti Balduina sa práve de Lusignan stáva panovníkom Jeruzalema a vyhlási saracénom vojnu. Tých vedie Saladin a s prevahou križiakov na vojnovom poli poráža. Konečným cieľom vojny je dobytie hlavného mesta kresťanov. Posledným obrancom mesta sa stáva Balian...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski