Sledovať film Krajina zajtrajška online

Prehrajte si film Krajina zajtrajška online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, záhady, science fiction, dobrodružný, fantasy Krajina zajtrajška na !
  Trailer k filmu Krajina zajtrajška   Sledovať Krajina zajtrajška online
Žáner:
akční, záhady, science fiction, dobrodružný, fantasy
Réžia:
Brad Bird
Hrajú:
George Clooney (Frank Walker), Hugh Laurie (David Nix), Brittany Robertsonová (Casey Newtonová), Raffey Cassidy (Athena), Tim McGraw, Kathryn Hahnová (Ursula)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Představte si místo, kde je vše možné.

Frank Walker býval detským géniom a nádejným mladým vynálezcom. Dnes je z neho sklamaný a uzavretý muž, ukrývajúci sa pred svetom. Jedného dňa ho navštívi šikovná a optimistická tínedžerka Casey. Ťažko nájsť odlišnejších ľudí, spája ich však jedna vec - obaja v minulosti nevysvetliteľne navštívili záhadné miesto, ukryté niekde v čase a priestore, nazývané Tomorrowland. Na stope sú im však tajomní cudzinci, snažiaci sa Casey a Frankovi zabrániť, aby odhalili tajomstvo Krajiny zajtrajška
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski