Sledovať film Krajina přílivu online

Prehrajte si film Krajina přílivu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Krajina přílivu
  Trailer k filmu Krajina přílivu   Sledovať Krajina přílivu online
Žáner:
Drama, Mysteriózní
Réžia:
Terry Gilliam
Hrajú:
Jodelle Ferlandová (Jeliza-Rose), Aldon Adair (Luke), Janet McTeerová (Dell), Brendan Fletcher (Dickens), Jennifer Tillyová (Královna Gunhilda), Jeff Bridges (Noah)
Krajina:
Kanada, Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Znepokojivá fantasy Terryho Gilliama.

Trinásť rokov po úspešnom filme Kráľ rybár sa Jeff Bridges a Terry Gilliam znovu zišli pri spoločnom projekte. Tideland trochu pripomína Alenku v ríši divov, ale je modernejší. Príbeh o malom dievčatku, ktorého rodičia sú narkomani. Keď matka zomrie na predávkovanie, vydá sa s otcom do Texasu. A práve tam sa začnú diať záhady. Podobne ako v Alenke je film založený predovšetkým na fantázii hlavnej hrdinky, ktorej predstavy pôsobia bizarne až znepokojujúco. Podobne ako Alenka aj ona pretvára svoje okolie na svet kúziel...
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski