Sledovať film Krabat: Čarodějův učeň online

Prehrajte si film Krabat: Čarodějův učeň online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Krabat: Čarodějův učeň
  Trailer k filmu Krabat: Čarodějův učeň   Sledovať Krabat: Čarodějův učeň online
Žáner:
Drama, Fantasy, Thriller
Réžia:
Marco Kreuzpaintner
Hrajú:
David Kross (Krabat), Daniel Brühl (Tonda), Christian Redl (Meister - zlý čaroděj), Robert Stadlober (Lyschko), Paula Kalenbergová (Kantorka), Hanno Koffler (Juro)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Nič netušiaci štrnásťročný mladík sa ocitne v čarodejníckej škole, kde sa má učiť umeniu čiernej mágie. Štrnásťročný osirelý Krabat vedený tajomným vnútorným hlasom sa ocitne uprostred zmätkov tridsaťročnej vojny pri vrátach mlyna. Keď mu mlynár pochmúrneho výzoru otvorí dvere domu, čaká ho tam už skupina mlčanlivých postáv. Majster uvíta nováčika so slovami: "To je Krabat. Až absolvuje skúšobnú lehotu, stane sa jedným z vás". Chlapcovi však jeho slová znejú v ušiach ako hrozba. Všedný deň v mlyne znamená pre Krabata tvrdú prácu pod dohľadom prísneho a neodpúšťajúceho Majstra. Iba tovariš Tonda pomáha Krabatovi vydržať prvé mesiace.
Hodnocenie:
61 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski