Sledovať film Kouzlo Vánoc online

Prehrajte si film Kouzlo Vánoc HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, zďż˝hady, romantickďż˝, romantický, fantasy Kouzlo Vánoc na JOJ Cinema!
  Sledovať Kouzlo Vánoc online
Žáner:
drama, zďż˝hady, romantickďż˝, romantický, fantasy
Réžia:
David Jackson
Hrajú:
Thomas Beaudoin (Daniel), Kati Salowsky (Lilly), Jen Lilley (Kate), Steven A. Miller (Charles), Alexander Gauthier (Laird), Christopher Tarjan (Oliver)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Kate, workoholická právnička cestuje do Vermontu, do Hollygrove Inn, aby zprostředkovala prodej této nemovitosti, která zůstala bez dědiců. Na místě se dozví, že v hostinci přebývá duch mladého muže, zmizelého před sto lety. Ze zvědavosti zůstane na noc a duch se opravdu zjeví. Jmenuje se Daniel a požádá ji o pomoc . Když vyřeší tajemství kolem jeho zavraždění, odejde. Kate začíná pátrat a nejen to - vášnivě se do sebe s Danielem zamilují. Podaří se Kate odhalit celou pravdu, aby Danielův duch byl konečné svobodný?
Hodnocenie:
64 %
Sletujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski