Sledovať film Kladivo na čarodějnice online

Prehrajte si film Kladivo na čarodějnice online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, historický Kladivo na čarodějnice na !
  Trailer k filmu Kladivo na čarodějnice   Sledovať Kladivo na čarodějnice online
Žáner:
drama, historický
Réžia:
Otakar Vávra
Hrajú:
Elo Romančík (Lautner), Vladimír Šmeral (Boblig), Soňa Valentová (Zuzana), Josef Kemr (Ignác), Lola Skrbková (Maryna), Jiřina Štěpničková (Dorota Groerová)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Dráma zo sedemnásteho storočia o mocnej inkvizícii a vykonštruovaných procesoch s čarodejnicami.

Do mesta Šumperk povolajú inkvizítora Bobliga, aby vyšetril priestupok jednej žobráčky, ktorá ukradla svätú hostiu. Inkvizítor zinscenuje proces, ktorého metódy zaručujú doznanie všetkých obžalovaných, najmä žien. Proti bohabojným a ušľachtilým občanom mesta sa náhle vynorí moc, ktorá pod rúškom očisťovania kraja od čarodejníc sleduje iba vlastné obohatenie, neváha pre tento cieľ obetovať desiatky nevinných ľudí a zničiť svojich odporcov, ku ktorým patrí čestný dekan Lautner...
Hodnocenie:
83 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski