Sledovať film Kiedy nadejdzie wrzesien online

Prehrajte si film Kiedy nadejdzie wrzesien online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online dobrodru�n�, z�hady Kiedy nadejdzie wrzesien na !
  Trailer k filmu Kiedy nadejdzie wrzesien   Sledovať Kiedy nadejdzie wrzesien online
Žáner:
dobrodru�n�, z�hady
Réžia:
Robert Mulligan
Hrajú:
Rock Hudson (Robert L. Talbot), Gina Lollobrigidaová (Lisa Helena Fellini), Sandra Deeová (Sandy Stevens), Bobby Darin (Tony), Walter Slezak (Maurice Clavell), Brenda De Banzieová (Margaret Allison)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1961
Popis:
Každý rok v září odjíždí úspěšný newyorský obchodník do své letní rezidence v Itálii. Pravidelně zde nachází odpočinek a také svou přítelkyni z Říma. Ale když jednou přijede neohlášen už v červenci, čeká ho velké překvapení! Během jeho nepřítomnosti začal dům fungovat jako hotel. Hosty je právě skupina krásných děvčat z Ameriky, za nimiž se neustále honí neodbytní místní chlapci. V zoufalé snaze vzít kontrolu opět do svých rukou, ztrácí Hudson soukromí, přítelkyni a nakonec i rozum. Pokud se má všechno v dobré obrátit, bude muset přijít s novým plánem!
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski