Sledovať film Kauza CIA online

Prehrajte si film Kauza CIA online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1235 filmov a 101 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Kauza CIA
  Trailer k filmu Kauza CIA   Sledovať Kauza CIA online
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Robert De Niro
Hrajú:
Matt Damon (Edward Bell Wilson), Angelina Jolieová (Clover/Margaret Ann Russellová), Alec Baldwin (Sam Murach), Tammy Blanchardová (Laura), Billy Crudup (Arch Cummings), Robert De Niro (generál Bill Sullivan)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Skutočný príbeh o zrode CIA očami nikdy neexistujúceho muža.

Edward Wilson, jediný svedok samovraždy svojho otca, počas svojich štúdií na Yale člen tajnej organizácie Skull and Bones, je mladý a odhodlaný, rozvážny a veľmi čestný, hrdý na to, že je Američan. Tieto vlastnosti, mu pomôžu odštartovať skvelú kariéru v novozaloženej spoločnosti CIA /Central Inteligence Agency/. Počas práce pre CIA sa jeho ideály menia. Vďaka studenej vojne, ktorá prebieha okolo, vzrastá nedôvera ku všetkému a ku všetkým v jeho okolí, a tá neberie konca...
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski