Sledovať film Kasíno online

Prehrajte si film Kasíno online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, krimi Kasíno na !
  Trailer k filmu Kasíno   Sledovať Kasíno online
Žáner:
�ivotopisn�, drama, krimi
Réžia:
Martin Scorsese
Hrajú:
Robert De Niro (Sam 'Ace' Rothstein), Sharon Stoneová (Ginger McKennaová), Joe Pesci (Nicky Santoro), James Woods (Lester Diamond), Don Rickles (Billy Sherbert), Alan King (Andy Stone)
Krajina:
USA, Francie
Rok výroby:
1995
Popis:
V jejich hře štěstí žádnou roli nehraje.

Film je nakrútený podľa skutočných udalostí a detailne opisuje fungovanie luxusnej herne, ktorá je napojená na podsvetie. Návštevníci v nej nechávajú milióny dolárov a všetko je zariadené tak, aby nemali šancu. Každý podvod však chce spoľahlivú kontrolu. Treba strážiť hráčov, ktorí neváhajú staviť príliš vysoko, ale aj tých, ktorí začali vyhrávať akosi často. Človek, ktorý má na všetko dohliadať ako bossmi dosadený šéf kasína, je bývalý hazardný hráč Sam Rothstein s ochrankou, na čele ktorej stojí tvrdý zabijak Nicky Santor. Samovi sa darí a kasíno v Las Vegas zažíva rýchly a nebývalý rozkvet. Ale len do chvíle, kým sa pri hráčskom stole neobjaví profesionálna podvodníčka Ginger McKennanová. Profesionalitu prekonal inštinktívny mužský pud. Sam sa do nej zamiluje, čo však so sebou prináša celý rad komplikácií. Nič totiž nie je zadarmo...
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski