Sledovať film Karate Kid online

Prehrajte si film Karate Kid online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, rodinnďż˝, akční, pro náctileté, sport Karate Kid na !
  Trailer k filmu Karate Kid   Sledovať Karate Kid online
Žáner:
akďż˝nďż˝, drama, rodinnďż˝, akční, pro náctileté, sport
Réžia:
Harald Zwart
Hrajú:
Jaden Smith (Dre Parker), Jackie Chan (pan Han), Taraji P. Hensonová (Sherry Parkerová), Wenwen Han (Meiying), Rongguang Yu (Master Li), Zhensu Wu (Meiyingův otec)
Krajina:
USA, Čína
Rok výroby:
2010
Popis:
Život, o který nestál. Učitel, jakého by nečekal.

Hlavný hrdina filmu Karate Kid je dvanásťročný Dre Parker, ktorý by mohol byť tým najpopulárnejším chlapcom v Detroite, keby sa spolu s matkou neodsťahovali do Číny. Tam má problém nájsť nové priateľstvá medzi svojimi vrstevníkmi. Nakoniec sa mu podarí nájsť si cestu k spolužiačke Mej Jing, no ich priateľstvo tiež narazí na kultúrne odlišnosti. Okrem toho si Dre znepriatelí triedneho bitkára Čchenga. Dre síce pozná základy kung - fu, no tu mu to k ničomu nepomôže. Nemá na výber len poprosiť údržbára pána Hana, aby mu pomohol.
Hodnocenie:
63 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski