Sledovať film Jumanji: Vítejte v džungli! online

Prehrajte si film Jumanji: Vítejte v džungli! online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1221 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Jumanji: Vítejte v džungli!
  Trailer k filmu Jumanji: Vítejte v džungli!   Sledovať Jumanji: Vítejte v džungli! online
Žáner:
akční, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný
Réžia:
Jake Kasdan
Hrajú:
Karen Gillan (Ruby Roundhouseová), The Rock (doktor Smolder Bravestone), Missi Pyleová (Coach Webb), Bobby Cannavale, Jack Black (profesor Shelly Oberon), Madison Iseman (Bethany)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Nezabudnuteľná rodinná dobrodružná komédia sa po vyše 20 rokoch vracia na plátna kín.

Po tom, čo štvorica študentov objaví starú hraciu konzolu, sú vtiahnutí do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali - z nevýrazného Spencera je razom mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z krásnej blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku. Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba...
Hodnocenie:
70 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski