Sledovať film John Wick I (1) online

Prehrajte si film John Wick I (1) online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, thriller John Wick I (1) na !
  Trailer k filmu John Wick I (1)   Sledovať John Wick I (1) online
Žáner:
akční, thriller
Réžia:
Chad Stahelski, David Leitch
Hrajú:
Keanu Reeves (John Wick), Michael Nyqvist (Viggo Tarasov), Alfie Owen-Allen (Iosef Tarasov), Willem Dafoe (Marcus), Dean Winters (Avi), Adrianne Palicki (Jenny)
Krajina:
Čína, Kanada, USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Nechcite ho nahnevat.

John Wick je zabijak na odpočinku, presne ten typ chlapíka, ktorému je lepšie sa vyhnúť. Vlámať sa mu do domu, ukradnúť mu auto a zabiť milovaného psa, to sa jednoducho nemalo stať. Strední zlodejíčkovia to nevedeli, ich bossovia v podsvetí však áno. Keď zistia, komu patrí to krásne ukradnuté fáro, zavládne ľahká nervozita a ťažká hystéria. Treba okamžite jednať. Takže zatiaľ čo sa John Wick vydáva na svoju drsnú vendetu, stáva sa zároveň terčom svojich bývalých kolegov - nájomných zabijakov.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski