Sledovať film Jedna kočka za druhou online

Prehrajte si film Jedna kočka za druhou online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Jedna kočka za druhou na !
  Trailer k filmu Jedna kočka za druhou   Sledovať Jedna kočka za druhou online
Žáner:
komedie
Réžia:
František Filip
Hrajú:
Jiřina Bohdalová (Klára), Josef Somr (Viktor), Petr Nárožný (Funebrák), Jiřina Jirásková (Majitelka), Václav Postránecký (Carda), Simona Postlerová (Erika)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
1993
Popis:
Celý život sníva o svojom vlastnom dome...

Filmová komédia podľa divadelnej hry Jiřího Hubače Dům na nebesích. Hlavnou postavou trochu trpkej komédie je predavačka v staničnom bufete Klára, rázna a energická žena, ktorá sa pokúša napraviť povesť svojej rodiny a zabezpečiť svojmu mladšiemu bratovi budúcnosť. Pritom odmieta svojho ctiteľa, prezývaného Funebrák a šetrí pritom ešte aj na veľkú, ale trochu zanedbanú vilu...vtedy prichádza jej nevlastný brat Fanda s Erikou a nevlastný otec Viktor s milenkou, ktorý si chce - ako vždy - od nej požičať peniaze...
Hodnocenie:
67 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski