Sledovať film Jdi na to online

Prehrajte si film Jdi na to online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, pro dospďż˝lďż˝, hudba & umďż˝nďż˝, komedie, akční, dobrodružný Jdi na to na !
  Trailer k filmu Jdi na to   Sledovať Jdi na to online
Žáner:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, pro dospďż˝lďż˝, hudba & umďż˝nďż˝, komedie, akční, dobrodružný
Réžia:
Enzo Barboni
Hrajú:
Terence Hill (Rosco Frazer / Steinberg), Bud Spencer (Doug O'Riordan / Mason), Buffy Dee (K1), David Huddleston (tygr), Riccardo Pizzuti (Infido), Faith Mintonová (Vamp)
Krajina:
Itálie, USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Nezabudnuteľní Bud Spencer a Terence Hill v akčných komédiách na TV JOJ.

Rosco Frazer a Doug O´Riordan majú rôzne životné osudy, kým ich náhoda nezvedie dohromady. Zažijú spolu pár zvláštnych situácií, keď ich najprv považujú za zločincov, o chvíľu na to pre zmenu sa supertajných špiónov a do rúk sa im dostane milión dolárov v ohtovosti. Ako agenti Steinberg a Mason bojujú proti organizácii šialeného gangstra K1 (BUFFY DEE), ktorý má plán na ovládnutie zeme tak, že z ľudského vedomia vymaže čísla. Ako to nakoniec dopadne?
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski