Sledovať film Jarka a Věra online

Prehrajte si film Jarka a Věra online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Jarka a Věra na !
  Trailer k filmu Jarka a Věra   Sledovať Jarka a Věra online
Žáner:
komedie
Réžia:
Václav Binovec
Hrajú:
Ladislav Pešek (Jarka Psenicka), Eva Gérová (Vera Psenicková), Zdeňka Baldová (teta), Jiří Dohnal (Stanislav Marík, teacher), Vladimír Hlavatý (Kaplan), Josef Kemr (chlapec)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
Rozpustilí sourozenci, přísná teta a letní pokus o převýchovu, který poněkud zkomplikuje nečekaná láska, ve staré české komedii.

Student Jarka Pšenička dělá v této české komedii starosti pedagogům i rodičům. V sextě studuje už druhým rokem - a opět ho čeká další reparát. Jeho sestra Věra je pravý bratrův opak: je vzorná studentka. Ale ani jí se trable nevyhnou - beznadějně se zamiluje do Jarkova domácího učitele, kandidáta profesury Stáni Maříka...
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski