Sledovať film Jak dostat tatínka do polepšovny online

Prehrajte si film Jak dostat tatínka do polepšovny online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, rodinnďż˝ Jak dostat tatínka do polepšovny na !
  Trailer k filmu Jak dostat tatínka do polepšovny   Sledovať Jak dostat tatínka do polepšovny online
Žáner:
komedie, rodinnďż˝
Réžia:
Marie Poledňáková
Hrajú:
Tomáš Holý (Vašek), Jana Preissová (matka), František Němec (otec), Josef Karlík (dědeček), Petr Nárožný (Postman Fanda), Luděk Sobota (Vlk, Mána's crew)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Luboš a Anna - Vaškovi rodičia - sa ocitnú v zložitej situácii. Jeden druhého sa snažia pochopiť a rešpektovať rozdielnosť pováh. Nie je ovšem ľahké upevniť už raz narušený vzťah. Situácia, ktorá nastala, je dosť kuriózna: dvaja ľudia - muž a žena - sa po ôsmich rokoch stretávajú, aby sa lepšie spoznali. A potom je tu Vašek, ktorý tak veľmi túži po otcovi, s ktorým by mohol prežiť úžasné dobrodružstvá. Ibaže práve vtedy, keď sa jeho túžby a sny začínajú napĺňať a Vašek prežíva snáď najkrajšie obdobie svojho života, jeho mama začína zisťovať, že spoločný život s Lubošom zrejme nie je realizovateľný. A to je pre Vaška rana, ktorej rozhodne nemieni podľahnúť...
Hodnocenie:
85 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski