Sledovať film Jackie online

Prehrajte si film Jackie online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Jackie
  Trailer k filmu Jackie   Sledovať Jackie online
Žáner:
životopisný, drama
Réžia:
Pablo Larraín
Hrajú:
Natalie Portmanová (Jacqueline Kennedyová), Peter Sarsgaard (Robert Kennedy), Billy Crudup (novinář), Greta Gerwigová (Nancy Tuckermanová), John Hurt (kněz), John Carroll Lynch (Lyndon Baines Johnson)
Krajina:
USA, Chile, Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Nikdy jsem netoužíla po slávě. Jen jsem se stala Kennedyovou.

Keď je JFK zvolený za prezidenta USA, stáva sa Jackie Kennedy jednou z najmladších prvých dám v histórii. Pre jej vrelosť, eleganciu a vyberaný vkus ju rýchlo začínajú obdivovať milióny ľudí po celom svete. Potom prichádza okamžik, ktorý všetko zmení. Jackie sa vyrovnáva s osobnou stratou, ako matka a prvá dáma však musí zostať oporou deťom aj celému národu. Filmový portrét jednej z najikonickejších žien 20. storočia je príbehom hrdosti, lásky a noblesy, fascinujúcim nahliadnutím do zákulisia Bieleho domu a zachytením dní, ktoré zmenili beh dejín.
Hodnocenie:
66 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski