Sledovať film Jackie Chan a čínsky poklad online

Prehrajte si film Jackie Chan a čínsky poklad online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Jackie Chan a čínsky poklad
  Trailer k filmu Jackie Chan a čínsky poklad   Sledovať Jackie Chan a čínsky poklad online
Žáner:
akční, komedie
Réžia:
Chia-Liang Liu, Jackie Chan
Hrajú:
Jackie Chan (Wong Fei-hung), Lung Ti (Wong Kei-ying, Wong's otec), Anita Muiová (paní Wong, Fei-hung's Step-matka), Felix Wong (Tsang), Chia-Liang Liu (General Fu Wen-Chi), Ken Lo (John)
Krajina:
Hong Kong
Rok výroby:
1994
Popis:
Jackie Chan se pokouší zabránit pašování čínských památek ze země.

Wong Fei-Hong sa nevedome zapletie do bitky medzi cudzincami vyvážajúcimi starodávne čínske artefakty a lojalistami, ktorí nechcú aby ani jeden so vzácnych kúskov opustil krajinu. Fei-Hong sa naučil štýl opitého boxovania, ktorý z neho robí nebezpečnú osobu. Bohužiaľ, jeho otec je proti tomu, aby používal akýkoľvek násilie. A tak Fei-Hong musí bojovať nielen so záhadnými cudzincami, ale aj s otcovým odporom proti bojovému umeniu...
Hodnocenie:
75 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski