Sledovať film Interview s upírem online

Prehrajte si film Interview s upírem online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, horor Interview s upírem na !
  Trailer k filmu Interview s upírem   Sledovať Interview s upírem online
Žáner:
drama, horor
Réžia:
Neil Jordan
Hrajú:
Brad Pitt (Louis de Pointe du Lac), Christian Slater (Daniel Malloy), Virginia McCollamová (Šlapka), John McConnell (Hráč), Tom Cruise (Lestat de Lioncourt), Mike Seelig (Pimp)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Režisér Neil Jordan nakrútil podľa kultovnej upírskej literárnej predlohy nekonvenčnú výpoveď o klasickom hororovom mýte, ktorý prežíva aj v súčasnosti.

V súčasnom Los Angeles poskytuje šokovanému novinárovi Malloyovi neobvyklé interview upír Louis. Jeho veľmi podivný príbeh je dlhý a starý dvesto rokov - začína sa v roku 1791, keď vtedy 24-ročnému Louisovi zomrela žena. V jeho bolesti, kedy mu už nezáležalo na vlastnom živote, si ho vyhliadol elegantný upír Lestat, aby mu ponúkol „večný život“ - a premenil ho na upíra. Louis sa snaží vzoprieť svojmu novému osudu, ale nedokáže sa od Lestata celkom odpútať. Až so svojou upírskou dcérou, ktorú Lestat infikoval svojou krvovu, sa odhodlajú k vzbure a utečú do Európy. Ani pod krídlami parížskeho vládcu upírov Armanda však nenachádzajú pokoj ...
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski