Sledovať film Inferno online

Prehrajte si film Inferno online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online mysteriózní, thriller, akční, dobrodružný, drama, krimi Inferno na !
  Trailer k filmu Inferno   Sledovať Inferno online
Žáner:
mysteriózní, thriller, akční, dobrodružný, drama, krimi
Réžia:
Ron Howard
Hrajú:
Tom Hanks (profesor Robert Langdon), Felicity Jonesová (doktorka Sienna Brooksová), Ben Foster (Bertrand Zobrist), Omar Sy (Christoph Bruder), Irfan Khan (Harry Sims 'The Provost'), Sidse Babett Knudsenová (doktorka Elizabeth Sinskeyová)
Krajina:
USA, Japonsko, Turecko, Maďarsko
Rok výroby:
2016
Popis:
Jeho nejtěžší úkol. Poslední naděje lidstva.

Tom Hanks sa vracia v role Roberta Langdona, aby rozlúštil ďalšiu zo série pozoruhodných záhad. Strhujúci triler nakrútený podľa rovnomenného svetoznámeho bestselleru z pera Dana Browna, ktorý je po Anjeloch a démonoch, Da Vinciho kóde a Stratenom symbole už štvrtou časťou slávnej knižnej série. Profesor Robert Langdon sa zobudí na nemocničnom lôžku vo Florencii a nepamätá si nič, čo sa odohralo za posledných niekoľko dní. Jeho život je v ohrození a všetko závisí od toho, či dokáže rozlúštiť najťažšiu hádanku svojho života.
Hodnocenie:
62 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski