Sledovať film Hry o život: Skúška ohňom online

Prehrajte si film Hry o život: Skúška ohňom online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, sci-fi, thriller Hry o život: Skúška ohňom na !
  Trailer k filmu Hry o život: Skúška ohňom   Sledovať Hry o život: Skúška ohňom online
Žáner:
akční, dobrodružný, sci-fi, thriller
Réžia:
Francis Lawrence
Hrajú:
Jennifer Lawrenceová (Katniss Everdeenová), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne), Jack Quaid (Marvel), Taylor St. Clair (rozparovač), Sandra Ellis Laffertyová (Greasy Sae), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Nezapomeň, kdo je nepřítel.

V druhej časti filmovej série Hry o život sa Katniss Everdeenová vracia domov po víťazstve v 74. Hrách o život spoločne s ďalším vyvoleným, Peetou Mellarkom. Ako víťazi musia opäť opustiť rodiny a priateľov a vydať sa na okružnú cestu po všetkých krajoch Panemu. Počas návštev jednotlivých krajov Katniss vycíti, že sa neodvratne schyľuje k revolúcii. Kapitol má ešte stále moc pevne v rukách, čoho dôkazom sú prípravy na 75. Hry o život, ktoré rozhodnú o budúcnosti celého Panemu.
Hodnocenie:
75 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski