Sledovať film Hry lásky šálivé online

Prehrajte si film Hry lásky šálivé online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Hry lásky šálivé
  Trailer k filmu Hry lásky šálivé   Sledovať Hry lásky šálivé online
Žáner:
Historický, Komedie
Réžia:
Jiří Krejčík
Hrajú:
Miloš Kopecký (Francesco Vergellesi), Božidara Turzonovová (Sandra Vergellesi), Jozef Adamovič (Ricciardo Minutolo), Jiří Sovák (hvozdenský hrabě), Slávka Budínová (komtesa), Magda Vašáryová (pokojská)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Někdo nabízí za koně království, úctyhodný měšťan Francesco Vergellesi vlastní manželku. Také šlechtice zajímá víc mladá služka, než vlastní choť.

Jemne erotické a nadčasovo zábavné príbehy na večnú ľudskú tému rozprávajú nielen o radostiach a problémoch, ktoré so sebou prináša láska, ale aj o pôvaboch a úskaliach nevery. V 14. storočí florentský zvodca Jozef Adamovič ponúkne šľachticovi Milošovi Kopeckému ušľachtilého arabského koňa za štvrťhodinový rozhovor s jeho ctnostnou manželkou Božidarou Turzonovovou. V druhej poviedke spôsobí zložitá intriga, že starnúca šľachtická dvojica sa dočká dediča a mladá komorná Magda Vášáryová získa drahé náušnice.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski