Sledovať film Hrochy v Afrike online

Prehrajte si film Hrochy v Afrike online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Hrochy v Afrike
  Trailer k filmu Hrochy v Afrike   Sledovať Hrochy v Afrike online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Komedie
Réžia:
Italo Zingarelli
Hrajú:
Terence Hill (Slim), Bud Spencer (Tom), Joe Bugner (Ormond), May Dlaminiová (Mama Leone), Dawn Jürgensová (Stella), Malcolm Kirk (Ormond's bald henchman)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
1979
Popis:
Bláznivá italská filmová komedie o turistickém ruchu a dvou ne zcela obvyklých průvodcích.

Rodení smoliari Tom a Slim sa opäť pokúšajú zbohatnúť. Tentoraz chcú skúsiť šťastie v podnikaní v oblasti cestovného ruchu a otvoria si cestovnú kanceláriu priamo pod tropickým africkým slnkom. Ako turistickí sprievodcovia nemajú ľahký život, ale ani šokovaní turisti na ich výpravy len tak ľahko nezabudnú. Hlavne, ak nemali toľko zdravého rozumu a zahrali si s nimi karty.
Horšie mohol dopadnúť už len ten, kto sa opovážil ohrozovať vzácne africké zvieratá. Naši podnikatelia potrebujú ochraňovať prírodu zo zištných dôvodov, podporuje totiž ich obchodný zámer. Keď však nemecký koloniálny pán Ormond začne predávať divokú africkú zver kanadským zoologickým záhradám, obaja sa veľmi nahnevajú! Takmer proti svojej vôli sa nechajú zatiahnuť do divokého dobrodružstva, v ktorom môžu naplno využiť svoje tvrdé päste a dôvtip.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski