Sledovať film Hříšný tanec online

Prehrajte si film Hříšný tanec online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1030 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online Drama, Hudba & Umění, Romantický Hříšný tanec na !
  Trailer k filmu Hříšný tanec   Sledovať Hříšný tanec online
Žáner:
Drama, Hudba & Umění, Romantický
Réžia:
Emile Ardolino
Hrajú:
Jennifer Greyová (Baby Housemanová), Patrick Swayze (Johnny Castle), Jerry Orbach (Jake Houseman), Cynthia Rhodesová (Penny Johnsonová), Jack Weston (Max Kellerman), Jane Bruckerová (Lisa Housemanová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Patrick Swayze se tancem živí. A tancuje tak krásně, že se do něj Jennifer Gray zamiluje!

Frances Housemanová, prezývaný Baby, je sedemnásťročné dospievajúce dievča, ktoré so svojimi rodičmi a staršou sestrou Lisou trávi leto roku 1963 v hotelovom komplexe pre zámožnú vrstvu. Tu sa Frances, dovtedy poslušná a nenápadná dcéra dobrých rodičov, zoznámi nielen s divokým rytmom tanca mambo, ktorý konzervatívni hostia považujú za hriešny, ale aj so sympatickým tanečným inštruktorom Johnnym Castleom. A keď Johnnyho tanečná partnerka zistí, že je v inom stave a nemôže sa zúčastniť tanečnej súťaže v susednom hoteli, súhlasí Johnny, že vystúpi s Baby. Spoločné hodiny tanca ich zblížia natoľko, že ich vzťah prerastie v lásku. Opravdivosť ich citov však musí prejsť radom ťažkých skúšok. A to nielen na tanečnom parkete...
Hodnocenie:
73 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski