Sledovať film Hotel Rwanda online

Prehrajte si film Hotel Rwanda online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online životopisný, drama, historický, válečný Hotel Rwanda na !
  Trailer k filmu Hotel Rwanda   Sledovať Hotel Rwanda online
Žáner:
životopisný, drama, historický, válečný
Réžia:
Terry George
Hrajú:
Don Cheadle (Paul Rusesabagina), Xolani Mali (Policista), Desmond Dube (Dube), Hakeem Kae-Kazim (George), Tony Kgoroge (Gregoire), Rosie Motene (recepční Petra)
Krajina:
Kanada, Velká Británie, Itálie, Jižní Afrika
Rok výroby:
2004
Popis:
Neobyčajné hrdinstvo obyčajného človeka Paula Rusesabagina...

Píše sa rok 1993. V Rwande vypukla kmeňová vojna. Celý svet na čele s OSN fatálne zlyhal a teraz iba bezmocne prihliada prostredníctvom médií na jeden z najmasovejších a najkrutejších činov od konca II. svetovej vojny. Paul Rusesabagin je manažérom hotela, ktorý za normálnych okolností slúži diplomatickej smotánke a bohatým cudzincom. Bez váhania otvorí brány luxusného rezortu bezbranným utečencom. Tých sa tam až do konca konfliktu postupne natlačilo až 1268. Jeden muž na tomto mieste zmohol tisíckrát viac, ako tisíce vojakov z
Hodnocenie:
81 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski