Sledovať film Honba za drahokamom online

Prehrajte si film Honba za drahokamom HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, rodinnďż˝, romantickďż˝, akční, dobrodružný, romantický Honba za drahokamom na JOJ Plus!
  Trailer k filmu Honba za drahokamom   Sledovať Honba za drahokamom online
Žáner:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, rodinnďż˝, romantickďż˝, akční, dobrodružný, romantický
Réžia:
Robert Zemeckis
Hrajú:
Michael Douglas (Jack Colton), Kathleen Turnerová (Joan Wilderová), Danny DeVito (Ralph), Zack Norman (Ira), Alfonso Arau (Juan), Manuel Ojeda (Zolo)
Krajina:
Mexiko, USA
Rok výroby:
1984
Popis:
Dobrodružná komédia plná romantiky, krokodílov a prekvapení, v ktorej úspešná spisovateľka prežíva dobrodružstvo ako vystrihnuté z vlastného románu.

Elaine zavolá svojej sestre, úspešnej spisovateľke Joan Wilderovej, aby do Kolumbie okamžite doručila mapu s pokladom, inak ju únoscovia pripravia o život. Joan, ktorá žije vo svojom
Hodnocenie:
70 %
Sletujte na:
JOJ Plus JOJ Plus Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Plus online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski