Sledovať film Hodíme se k sobě, miláčku? online

Prehrajte si film Hodíme se k sobě, miláčku? HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Hodíme se k sobě, miláčku? na STV1!
  Trailer k filmu Hodíme se k sobě, miláčku?   Sledovať Hodíme se k sobě, miláčku? online
Žáner:
komedie
Réžia:
Petr Schulhoff
Hrajú:
Jana Brejchová (Marta), Vlastimil Brodský (Viktor), Regina Rázlová (Soňa), Josef Bláha (Petr Karát), Iva Janžurová (Alena), František Peterka (Kája)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1974
Popis:
Česká filmová komedie o tom, jak si počítač představuje ideální partnery a co na to život.

Viktor je vedúci predajne s domácimi potrebami a Marta je fotografka. On je realistický a praktický človek, ona zasnívaná bohémka. On chce mať doma navarené a ona chce prežiť niečo zvláštne. Napriek tomu sa milujú a žijú spolu v manželstve už desať rokov. Ich krehkú rovnováhu naruší nový partnerský zväzok Martinej priateľky Aleny, ktorej manžela vybral počítač. Alena a jej Kájo sú dokonalý pár. Marta a Viktor sa rozhodnú podstúpiť test počítačom a výsledok je tragický. Nemajú absolútne nič spoločné a vôbec sa k sebe nehodia. Počítač im však určí ideálnych partnerov. Marta i Viktor tajne vyhľadajú svoje
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski