Sledovať film Gwiazdy w południe online

Prehrajte si film Gwiazdy w południe online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, drama, válečný Gwiazdy w południe na !
  Trailer k filmu Gwiazdy w południe   Sledovať Gwiazdy w południe online
Žáner:
akční, drama, válečný
Réžia:
Richard Attenborough
Hrajú:
Siem Vroom (Underground Leader), Marlies van Alcmaer (Underground Leader's Wife), Erik van 't Wout (Underground Leader's syn), Wolfgang Preiss, Hans von Borsody (Maj. Gen. Gunther Blumentritt), Josephine Peeper (Cafe servírka)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1977
Popis:
Velikášský plán odsouzený k nezdaru a nezměrné hrdinství obyčejných vojáků ve velkolepém válečném velkofilmu.

V roku 1944 sa Spojenci pokúsili dobyť Berlín a skrátiť tak vojnu. Ich plánom bolo získať most pri Arheime, ktorý by im otvoril prístupovú cestu do Nemecka. Generálporučík Browning chce dosiahnuť úspech operácie Tržnica za každú cenu, a tak neváha poslať vojská pod velením britského generálmajora Urquharta a amerického brigádneho generála Gavina na takmer istú smrť. Hazardná operácia stála Spojencov tisíce ľudských životov a nakoniec svoj cieľ nesplnila...
Hodnocenie:
74 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski