Sledovať film Gwiazdy w południe online

Prehrajte si film Gwiazdy w południe HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online western Gwiazdy w południe na TVP2!
  Trailer k filmu Gwiazdy w południe   Sledovať Gwiazdy w południe online
Žáner:
western
Réžia:
Richard Wilson
Hrajú:
Yul Brynner (Jules Gaspard d'Estaing), Janice Ruleová (Ruth Adams), George Segal (Matt Weaver), Alfred Ryder (Doc Barker), Clifford David (Crane Adams), Mike Kellin (Blind Union vet)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1964
Popis:
Matt Weaver bojoval v občianskej vojne za Konfederáciu a teraz sa vracia k Pecosu, aby sa znovu venoval farmárčeniu. Ohromí ho, keď vo svojom dome nájde cudzích ľudí, bankár Sam Brewster jeho usadlosť predal ako zabavený majetok. Ďalší šok ho očakáva, keď sa dozvie, že jeho priateľka Ruth Adamsová sa už vydala. Mat v sebaobrane zabije majiteľa svojej bývalej farmy. Bankár Brewster teraz vyvíja nátlak na obyvateľov mestečka, aby Matta vyhlásili za vraha. Na správnom mieste sa však objaví kreolský pištoľník z New Orleansu Jules Gaspard d´Estaing, ktorý sa zaľúbi do Ruth, ktorá sa však stále cíti viazaná k Mattovi. Všetky udalosti rovnako rýchlo naberú úplne neočakávaný obrat.
Hodnocenie:
63 %
Sletujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všetky videá relácií televízie TVP2 online

Zoznam epizód

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski