Sledovať film Godzilla online

Prehrajte si film Godzilla HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, science fiction, thriller, akční Godzilla na HBO, Markíza!
  Trailer k filmu Godzilla   Sledovať Godzilla online
Žáner:
akďż˝nďż˝, science fiction, thriller, akční
Réžia:
Roland Emmerich
Hrajú:
Matthew Broderick (Dr. Niko Tatopoulos), Jean Reno (Philippe Roaché), Maria Pitillová (Audrey Timmonds), Hank Azaria (Victor Zvíře Palotti), Kevin Dunn (Plukovník Hicks), Michael Lerner (Major Ebert)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Americká verze legendárního fantastického příběhu o střetnutí lidí s gigantickým netvorem pustošícím New York.

Na francúzskom tichomorskom ostrove ožiari atómový výbuch vajcia leguánov. Po čase sa z mora v newyorskom prístave vynorí obrovské monštrum a ničí mrakodrapy ako škatuľky zápaliek. Do boja proti nebezpečenstvu sa okrem polície a armády pustí aj mladý biológ Tatopoulos a agent francúzskej tajnej služby Roaché. Zistia, že zmutovaný leguán už stačil naklásť vajcia, ktoré treba zničiť čo najskôr. Zdá sa však, že už je neskoro - jaštery sa práve vyliahli...
Hodnocenie:
55 %
Sletujte na:
HBO HBO Archív a všetky videá relácií televízie HBO online
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online

Zoznam epizód

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski