Sledovať film Glory online

Prehrajte si film Glory online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný Glory na !
  Trailer k filmu Glory   Sledovať Glory online
Žáner:
ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný
Réžia:
Edward Zwick
Hrajú:
Matthew Broderick (Robert Gould Shaw), Denzel Washington (Trip), Cary Elwes (Cabot Forbes), Morgan Freeman (John Rawlins), Jihmi Kennedy (Jupiter Sharts), Andre Braugher (Thomas Searles)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Počas vojny medzi Severom a Juhom vznikla vo federalistickej armáde prvá bojová jednotka zložená z černošských vojakov: 54. dobrovoľnícky peší pluk, ktorému velil plukovník Robert Gould Shaw, syn vplyvného politika. Fakt, že občianska vojna sa koná v ich mene, sa neodráža v postavení černošských vojakov, ktorých berú viac ako sluhove, než rovnocenných ľudí. Aj preto mnohí z nich pri prvej príležitosti z vojska dezertujú. Neoficiálnymi vodcami černošských vojakov sú bývalý hrobár, seržant John Rawlins a povrchný bývalý otrok Trip, ktorí sú reprezentantmi mozgu a srdca organizácie. Napriek všetkému pohŕdaniu, vojaci 54. regimentu odkázali svoju odvahu a odhodlanie v urputnom boji pri pevnosti Fort Wagner, keď bojovali s asi tisíckou južanských obrancov pevnosti. A práve táto bitka zmenila mnohé...
Hodnocenie:
79 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski