Sledovať film Gangster Ka online

Prehrajte si film Gangster Ka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Gangster Ka
  Trailer k filmu Gangster Ka   Sledovať Gangster Ka online
Žáner:
drama, krimi, thriller
Réžia:
Jan Pachl
Hrajú:
Predrag Bjelac (Dardan), Pedja Bjelac (Constable), Vlastina Svátková (Sandra), Brian Caspe (Greengrass), Jan Vlasák (Polanecký), Ted Otis (soudce Nielsen)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2015
Popis:
Varování ministerstva vnitra: Peníze jsou silně návyková látka. Gangsteři umírají předčasně.

Radim Kraviec alias Káčko sa vyznačuje vysokou inteligenciou a talentom pre dokonalý podvod. Kde iní siahajú po zbrani, on využíva lsti, armády právnikov a monštruózny kapitál. Bez mrknutia oka okráda štát o miliardy korún. Je si ale dobre vedomý hranice, ktorú nesmie prekročiť. Tou hranicou je fyzická eliminácia kohokoľvek zo svojho okolia. Vďaka kontaktom na politickej scéne pripravuje triumfálny kus - ovládnutie Čepra, spoločnosti, ktorá kontroluje všetky zásoby pohonných hmôt v republike. Ak sa to podarí, bude to
Hodnocenie:
68 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski