Sledovať film Gallipoli online

Prehrajte si film Gallipoli online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1232 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Gallipoli
  Trailer k filmu Gallipoli   Sledovať Gallipoli online
Žáner:
dobrodružný, drama, historický, válečný
Réžia:
Peter Weir
Hrajú:
Mark Lee (Archy Hamilton), Bill Kerr (Jack), Harold Hopkins (Les McCann), Charles Lathalu Yunipingli (Zac), Heath Harris (Stockman), Ron Graham (Wallace Hamilton)
Krajina:
Austrálie
Rok výroby:
1981
Popis:
Vynikajúca protivojnová dráma podľa skutočnej udalosti - bitky o dardanelský polostrov Gallipoli, ktorá sa odohrala počas prvej svetovej vojny.

Zo šesťdesiattisíc austrálskych dobrovoľníkov v priemernom veku 25 rokov ich 7594 padlo, vyše 26-tisíc ich bolo ranených y veľký po padol do tureckého zajatia. Archy Hamilton a Frank Dunn sa dobrovoľne prihlásili do austrálsko-novozélandského expedičného zboru, aby v Turecku po boku britských vojakov bojovali proti Nemcom. V bitke o strategicky dôležitú pevnosť Gallipoli, ktorá je ich prvým stretom s krutou realitou vojny, prejdú krstom ohňom a hrôza navôkol ich vydesí. Tušia, že ťažký boj len ťažko prežijú...
Hodnocenie:
74 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski