Sledovať film Frida online

Prehrajte si film Frida online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1232 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Frida
  Trailer k filmu Frida   Sledovať Frida online
Žáner:
Životopisný, Drama, Romantický
Réžia:
Julie Taymor
Hrajú:
Salma Hayeková (Frida Kahloová), Mía Maestrová (Cristina Kahloová), Alfred Molina (Diego Rivera), Antonio Banderas (David Alfaro Siqueiros), Valeria Golinová (Lupe Marínová), Diego Luna (Alejandro 'Alex')
Krajina:
USA, Kanada, Mexiko
Rok výroby:
2002
Popis:
Celá pravda o ženě.

Pripravte sa na to, že táto žena by zviedla kohokoľvek. Strhujúci životný príbeh výstrednej mexickej maliatky Fridy Kahlo. Jej život bol ako búrka, plný radosti, ale aj smútku. Lásky, ale aj sklamaní. Milostných afér a samozrejme, čo by to bol za život bez fatálneho vzťahu s jej manželom Diegom Riverom. Navyše, jej život nie je iba umenie. Stala sa známou aj vďaka politike, či sexuálnej revolúcii. Prvá polovica dvadsiateho storočia v Mexiku patrí tejto žene so všetkým, čo k tomu patrí. Mimoriadne úspešný film znamenal pre Salmu Hayek životnú úlohu, za ktorú si dokonca vyslúžila nomináciu na Oscara. Film zo šiestich nomináciami získal napokon dvoch Oscarov. Za najlepšiu hudbu a najlepšie masky...
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski